Follow

Mam dzisiaj kolejny quiz:) Tym razem w . Zgodnie z sugestią - dałem też pytania o semantykę, chociaż zazwyczaj związaną z dostępnością. Kto zaryzykuje?
quizally.pl/quiz/show?id=14

· · Web · 3 · 0 · 1

@jaczad hehe coś tam jeszcze z młodości w głowie zostało (8/10)

Wow! Ja wciąż nie doceniam ludzi:) Wydawało mi się, że to jest dość specjalistyczna wiedza, by zagiąć przeciętnego webmajstra. Następnym razem zrobię naprawdę coś hardcore, na przykład o kalkulowaniu dostępnych nazw:)
@rdarmila

@jaczad @rdarmila Bo jest! Po prostu na Mastodonie siedzą ludzie w dużej mierze interesujący się IT. Taka specyfika tej społeczności 😉

Spoiler 

@jaczad Ech… znów 10/10. Chociaż na moment zgłupiałem z tym label – do którego elementu nie można go dać. Dałem w końcu legend, bo tam na pewno nie, ale zdziwiło mnie, że label można przypisać do elementu button.

Spoiler 

Jest tam jedno pytanie, przy którym się wahałem. Specyfikacja jest w tym miejscu niekonsekwentna. Postanowiłem dodać to pytanie i do tej pory nikt się nie czepiał. Za to odbyłem dyskusję o pytaniu #2:)
@mrk

@jaczad Głowię się okrutnie i nie mam pojęcia, o które pytanie może chodzić 😀

O to z "summary". Niby nadal jest w specyfikacji, ale jakoś tak kręcą nosem i nie dają do przykładów. Jakby chcieli ubić czy coś.
@mrk

@jaczad Jak to? Z tego co mi wiadomo, to atrybut summary już od dawien dawna ma status deprecated? A poza tym on nigdy nie służył do podpisywania tabeli 😁

Sign in to participate in the conversation
Tyflodon

Instancja przewidziana głównie dla niewidomych użytkowników.