Zamieniłem Cloud Ready na Chrome OS Flex i działa lepiej. Tylko nie potrafię włączyć asystenta Google. Może na Flex nie działa. Za to udało mi się uruchomić narzędzia deweloperskie. To znowu trochę wyprawa w nieznane.

Yet another dumb joke 

The female of Emacs is Shemacs.

To jest najpiękniejsza kobieta jaką w życiu widziałem.

Martin w swojej sadze też coś takiego robił. Jak poszukasz, to znajdziesz imiona takie jak Bluetooth,Itunes i... Sansa. Poza tym nie wybieraj imion w rodzaju Polopiryna lub Niechrap. Chociaż to drugie...
@rdarmila

Już dawno miałem Ci podpowiedzieć. Doskonałym miejscem do szukania imion do książek fantasy jest katalog leków. Elf Berodual. Królowa Asentra. Rycerz Faksolet.
@rdarmila

Ładuję powerbanki, wzmocniłem namiot, zasłoniłem jeżynę, bo ma multum owoców i nie chcę, żeby się złamała. Wzmocniłem tunel.
Przyszykowałem piły gdyby wywroty były.
Naszykowałem alkohol i prezerwatywy na noc.
Także przygotowany na burze jestem.

Pierwszy odcinek mojego podcastu.Salonik u Jacka - o technologiach asystujących, dostępności i podobnych sprawach anchor.fm/jaczad/episodes/Navi

Na to nie wpadłem. Rozsądny człowiek. Tylko przesyłki nadal nie ma.
@sivar

To muszę sam postawić? Może jest jakiś hosting dla biedaków, którzy nie rozumią tych technicznych znaczków.
@mkljczk @Castopod

Skończyliśmy nagrywanie podcastu na temat . Czy jakieś fedi nadaje się do publikowania podcastów? Tak, żeby się też propagowało dalej. Coś mi się przypomina o FunkWhale, ale może ktoś coś podpowie.

Polecam poszukanie, bo kto szuka - nie błądzi. Chociaż może w tym przypadku... Przyznam się, że jednak wrzuciłem w wyszukiwarkę i są takie filmy. Nie oglądałem!
@kmic

Początek wakacji łatwo można poznać po dźwiękach. Od wczesnego rana tabuny ludzi przemieszczają się z walizkami na kółkach i robią turturturtur... A ja postaram się do piątku nie wyjść z domu. To ciepło powinno być jakoś magazynowane, żeby podgrzewać w zimie. Dlaczego dopiero ja na to wpadłem?

@kmic Skoro powinny być, to na pewno są. ja nie będę szukał, ale polecam.

A dzisiaj ta sama Maja. Zapytałem ją, dlaczego tak mamrocze. Odpowiedziała mi, że nie chce męczyć mięśni twarzy. Dzięki temu nie będzie miała zmarszczek. A jak kiedyś powiedziałem do niej Julka, to się tak wkurzyła...

Przede wszystkim - nie bać się wymawiania ich imienia. Im zależy na tym, żeby istnieć w ukryciu. Pierwsze zadanie zatem brzmi: przepisz swój toot w taki sposób, żeby jasno wynikało z niego, że to , a nie coś innego
. Pamiętaj też o hashtagu!
@kmic

Przyłącz się do walki z Chronomantami. Samo się nie zrobi.
@kmic

Moja mała córeczka wybiera się na Paradę Równości. Opracowałem w 7 punktach warunki uczestnictwa i wydrukowałem w 2 egzemplarzach. Maja się zapoznała i podpisała, a ja obok. Mogę tylko za Białasem zanucić "ale ja jestem pojebany".

Nie wychodzi mi uczenie się:) Ot - mam fajną bibliotekę JSONForms i nie umiem jej użyć. A mam na to pomysły. Tylko że wkręcenie się w Vue lub React wymaga czasu. No i pozostaje tylko żal.
@rysiek

Puściłem siódmy numer Dostępnika. Taki specjalnie dla programistów webowych. Jest o ARIA, testowaniu quizy, przykłady komponentów. Szkoda, że sam nie jestem programistą:( Wciąż planuję się nauczyć i wciąż mi nie wychodzi.

Show older
Tyflodon

Instancja przewidziana głównie dla niewidomych użytkowników.